podlogilublin.pl

Pod tym adresem internetowym (podlogilublin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Takie domeny dużo łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem adresu dla swojej działalności? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, co robisz, a wynajdziemy zapewne stosowny adres, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Płacisz jedynie co miesiąc abonament za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak opracowujecie treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy punkty, które zaintrygują potencjalnych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy teksty, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w Google. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach fotografie?

Korzystamy zdjęcia z profesjonalnych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić nam swoje ilustracje, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w wykonanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi przygotowaną przez nasz zespół stronę z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na przesłanie wszelkich poprawek. Za darmo naniesiemy zmiany serwis.


8. Dla kogo jest ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zasugerować własny swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to sprawnie zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za napisanie treści na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!