podlogilublin.pl

Pod tym adresem internetowym (podlogilublin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, fryzjer Kraków. Takie domeny znacznie prościej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę domeny dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy zapewne właściwą domenę, zawierającą najważniejsze słowa klucze. Tylko napisz do nas!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak powstają teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób wynajdziemy sprawy, które zaintrygują przyszłych czytelników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: piszemy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach fotografie?

Wykorzystujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz dostarczyć naszej firmie swoje zdjęcia, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientowi przygotowaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 2 tygodnie na spisanie wszelkich poprawek. Bezpłatnie poprawimy serwis.


8. Dla kogo jest oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, można. Chętnie wytłumaczymy, jak to bezproblemowo zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, napisz mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!