podlogilublin.pl

Pod tym adresem internetowym (podlogilublin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane strony internetowe znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Generyczne domeny wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem adresu dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a znajdziemy na pewno stosowną domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak opracowujecie tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w taki sposób wynajdziemy punkty, które zainteresują przyszłych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: piszemy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Korzystamy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz przesłać naszej firmie swoje ilustracje, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientom wykonaną przez nas stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich sugestii. Za darmo naniesiemy zmiany serwis.


8. Dla kogo jest oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w internecie, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zaproponować własny swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to sprawnie zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, napisz mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!